Zahradní židle – aneb relaxujte v pohodlí

posted in: Nezařazené | 0

Mnozí zahradní nábytek řadí až na poslední místo, kterému je přisouzený rozpočet „až co zbyde“, ale je to správně? Nestálo by za to se zahradnímu sedacímu nábytku věnovat trochu více? My myslíme, že to stojí za to.

Relaxační zóna – zahrady a zahrádky

Určitě si mnozí z vás dokáží živě představit, jak skvělé je to na zahradě – grill, čerstvý vzduch, sluníčko,… Dnes se tedy zahradám klade poměrně velký důraz, řada z nás tam utíká před ruchem velkoměsta, abychom načerpali novou energii a odpočinuli si na čerstvém vzduchu.

Vybavit si zahradu nábytkem už je dnes stejně zásadní úkol, jako vybavit si nábytkem interiér. Také si žádáme pěkný a designový nábytek, pohodlné zahradní židle z kvalitních materiálů, snadnou manipulaci a určitou kvalitu.

zidle-na-zahradu

Exteriér si žádá jiný přístup v zařizování

Je třeba si uvědomit, že například zahradní židle není běžná židle, kterou máte v kuchyni. Zahradní nábytek je zpravidla z jiného materiálu (masivního dřeva, popř. překližky, nerezu atp.), je opatřen jiným lakem a často má kvalitnější konstrukci, která je možná složit. Tyto vlastnosti dodávají tomuto nábytku lepší odolnost vůči kyselému dešti a větru.

Kdybyste nechali na dešti židli z kuchyně, tak za dva dny se vám bude nejspíše „kroutit“, může začít i plesnivět a zcela jistě přijde o lak. Proto se není třeba divit, když je zahradní židle dražší než ta, kterou máme v bytě.

 

Vybírejte očima, ale i hlavou

U nás na www.zidle-kvalitne.cz se zaměřujeme pouze na židle a vybíráme pro vás ty nejlepší a nejkvalitnější kusy. Ovšem i na vás bude, abyste si vybrali přesně ten sedací nábytek, který se vám nejvíce líbí a z vašeho pohledu se přesně hodí na vaší zahradu. Doporučit můžeme i náš partnerský e-shop na www.mt-nabytek.cz, kde rovněž mají velmi kvalitní sekci zahradního nábytku se skvělým poměrem ceny a výkonu.