RIM židle FOCUS FO 647 E – kostra černá

4 313 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Konferenční židle vyššího standardu na čtyřnohém rámu s područkami, stohovatelná, s konstrukcí odděleného sedáku a pružné zádové opěry. Sedák: – ergonomicky tvarovaný sedák čalouněný PUR pěnou o tloušťce 50 mm a objemové hmotnosti 50 kg/m3 a potažený látkou nebo kůží, umožňuje pohodlné sezení a zabraňuje nežádoucím tlakům na spodní část nohou. Opěradlo: – ergonomicky tvarovaná vysoká čalouněná opěra s PUR pěnou o tloušťce 40 mm a objemové hmotnosti 70 kg/m3 a potaženou látkou nebo kůži, se zadním krycím plastem, s optimálním prohnutím ve svislém směru pro dokonalou podporu a volnost při pohybu. Čalounění: – dle výběru z nabídky látek nebo kůže Rám: – čtyřnohý rám z ohýbaného trubkového profilu, přední noha ø25×1,5 mm a zadní noha ø22×1,5 mm. Povrchová úprava s černou odolnou práškovou barvou. – kluzáky bez ostrých hran, s možností použití filce. Područky: – jsou nedílnou součástí konstrukce křesla a jsou v souladu s celkovým designem – horní díl područek je černý plast. UVEDENÁ CENA JE ZA ŽIDLI S ČERNÝM KOVOVÝM RÁMEM.

Přibližná cena této židle/křesla (RIM židle FOCUS FO 647 E – kostra černá od značky RIM) je 4313 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 12 kg,
  2. Područníky: ano v ceně,
  3. Hloubka: sedáku 46 cm, židle 62 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně