RIM židle ANATOM AT 985 A

5 511 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Židle ANATOM AT 985 A

Základem zdravého a příjemného sezení je kvalitní židle. ANATOM AT 985 A se stane vaším každodenním společníkem v kanceláři. Moderní otočná kancelářská židle s vysokou zádovou opěrou má vynikající ergonomické provedení se synchronním mechanismem a zaručuje komfort a pohodlí. Je skvělou volbou do profesionální kanceláře. ST1 synchronní mechanika s bočním nastavením tuhosti houpání zajišťuje dynamické sezení a plynule se přizpůsobuje pohybu sedícího s možností aretace opěráku v 5 polohách.

 

kancelářská židle Anatom AT 985 A od RIM čalouněný sedák a opěrák

Klíčové vlastnosti židle ANATOM AT 985 A:
– moderní design
– záruka 60 měsíců (36 měsíců na čalounění)
– nosnost 135 kg
– synchronní mechanismus ST1

– výškově stavitelná

Konstrukce kancelářské židle ANATOM AT 985 A je v základu položena na stabilním černém plastovém kříži, jehož součástí je pětice bezpečnostních brzděných koleček, která umožňují snadnou a plynulou mobilitu židle. Tato kolečka jsou vhodná pro kobercové podlahy. Za příplatek je možno objednat měkká kolečka pro tvrdé podlahy, anebo kluzáky. Výšku sezení lze plynule nastavit pomocí plynového pístu, který se ovládá páčkou umístěnou pod sedákem.  

Sedák a opěrák
Kvalitu a pohodlí při dlouhodobém sezení zabezpečuje ergonomicky tvarovaný miskový sedák z PUR pěny stříkané do formy o tloušťce 5cm. Přední část sedáku je zkosená, tudíž nedochází k případnému nežádoucímu tlaku na spodní část nohou a tím k nedostatečnému prokrvení tělesného oběhu. Čalouněný opěrák židle ANATOM AT 985 A je ergonomicky tvarovaný, výškově stavitelný systémem Easy- Touch. Zadní část opěráku je krytá plastovým rámem.

Mechanika ST1 – Synchronní mechanika
Mechanika s bočním nastavením, která zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5 polohách – rychlé a plynulé nastavení protitlaku kličkou z boční strany mechanismu v rozpětí cca 45 – 135 kg tělesné hmotnosti.

Čalounění
Sedák a opěradlo – výběr z široké nabídky látek nebo kůže

Celou kolekci ANATOM si zákazník může dovybavit poměrně rozsáhlou škálou doplňků a příslušenství, jako je podhlavník, područky, hliníkový kříž, výškově stavitelná lumbální opěrka, náklon sedáku, píst s odpružením dosedu, apod.

UVEDENÁ CENA JE BEZ PODRUČEK.

Způsob balení:
Židle váží 15 kg je dodávaná v krabici v rozloženém stavu spolu s návodem k montáži. Po rozbalení ji snadno složíte do použitelného stavu. Složení vám potrvá cca 30 minut.

 

Přibližná cena této židle/křesla (RIM židle ANATOM AT 985 A od značky RIM) je 5511 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 15 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: sedáku 44 cm, židle 68 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně