PROFIM Kancelářská židle VERIS 11SFL

11 894 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle s opěrkou hlavy, židle otočná, zajímavý design, mechanismus SYNCHRO SFL, posuv a náklon sedáku a opěráku, možnost područek za příplatek. Područky jsou vždy černé bez ohledu na barvu kříže! Mechanika: SYNCHRO SFL – mechanika umožňuje simultánní změnu úhlu sedáku a opěráku, s nastavitelnou tuhostí pružiny dle váhy uživatele. Kostra: 5-ti ramenný kříž. Barevné možnosti: – černý plastový – metallic (prášková barva) – lesklý chrom Područky: – P54PU – Výškově stavitelné područky (rozpětí 80 mm), polyuretanová krytka. Kostra područky: černá. – P51PU – Výškově stavitelné područky (rozpětí 100 mm) s nastavitelným rozpětím – (19 mm na každou stranu), polyuretanová krytka. Kostra područky: černá. – P48PU – 4D nastavitelné područky (nastavení výšky – 100 mm, rozpětí – 35 mm na každou stranu*, vpřed a vzad +/- 30 mm, natočitelné do stran – 30°). Kostra područky: černá. Kolečka / kluzáky: – tvrdá kolečka (pro měkké podlahy) – měkká kolečka (na tvrdé podlahy) – kluzáky Sedák: kryt z černého plastu; studená stříkaná pěna – hustota 80 kg/m3. Opěrák: výškově nastavitelný, s bederní opěrkou, vyrobený ze studené polyuretanové pěny. Pěna: hustota ? 80 kg/m3. Výška opěráku: 54 cm Opěrka hlavy: vyrobena z plastu, nastavitelná, čalouněná. Pro zvýšení komfortu je opěrka hlavy připevněna k opěráku pružným konektorem. Výška opěrky hlavy: 19-26 cm. VERIS je vzhledem moderní a ergonomické kancelářské křeslo. Jeho výhodou je synchronní mechanismus s přidanými funkcemi jako např. sklopná přední část sedáku a tvarování opěráku zad, které podporuje jejich správné držení a zároveň zamezuje borcení páteře.

Přibližná cena této židle/křesla (PROFIM Kancelářská židle VERIS 11SFL od značky PROFIM) je 11326 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 19 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek – viz příslušenství,
  3. Hloubka: sedáku 42-47 cm, židle 65 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně