PEŠKA Zdravotní balanční židle VITALIS BALANCE

21 900 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

zdravotní balanční židle VITALIS BALANCE TOP kancelářská zdravotní židle s balančním pohybem s méně náročným rozsahem. Při sezení posilujete hluboké břišní svaly a je zajištěn správný sed, správné držení těla a správná funkce lymfatického systému. U židle lze jednoduše zajistit balanční pohyb pomocí STOP&GO mechanismu. Dále má židle synchronní mechanismus s možností aretace v několika pozicích s váhovou regulací. Zesílený sedák Vitalis standard s odpružením pomocí taštičkových pružin a paměťové pěny. Sedák je v přední části zúžený pro zajištění správné funkce krevního a lymfatického oběhu. Sedací část je speciálně odpružená pomocí taštičkových pružin a zvyšuje komfort při dosedání a delším sezení. Ergonomicky tvarovaný opěrák s možností doplnění o bederní vzduchovou regulaci. Opěrák je pomocí UP-DOWN mechanismu výškově stavitelný. Stavitelná je také hloubka sedáku pro vyšší osoby nad 185 cm. Výška sedu lze nastavit pomocí plynového pístu. Kříž je kovový hliníkový leštěný. Područky kovové výškově stavitelné. Horní část područek má měkké gumové podloketky. Židle je vhodná pro 24 hod. provozy. Komu je židle určena: – židle poskytuje nejvyšší komfort sezení – vhodná pro aktivní jedince – ideální pro aktivní používání balančního mechanismu při běžné každodenní kancelářské práci i v 24hodinových provozech – pro reprezentativní prostory Volitelné příslušenství: – speciálně tvarovaný, vzdušný sedák VITALIS AIRSOFT pro uživatele trpící hemoroidy – vzduchová bederní regulace – prostorově nastavitelné čalouněné podloketky – kolečka na koberec, měkčená kolečka nebo kluzáky pro tvrdé podlahy DOPORUČENÍ : BALANČNÍ MECHANISMUS POUŽÍVEJTE 3 X DENNĚ PO 30 MIN.

Přibližná cena této židle/křesla (PEŠKA Zdravotní balanční židle VITALIS BALANCE od značky PEŠKA) je 21900 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 29 kg,
  2. Područníky: ano v ceně,
  3. Hloubka: 60 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně