PEŠKA Zdravotní balanční židle REFLEX BALANCE XL

19 900 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Zdravotní balanční židle REFLEX BALANCE XL Vysoce kvalitní zdravotní balanční židle s maximálním komfortem sezení. Zesílený sedák s odpružením pomocí taštičkových pružin a paměťové pěny, prodyšný, výškově stavitelný síťovaný opěrák, čalouněná bederní opora s možností výškového nastavení, nastavitelný podhlavník. Standard jsou kolečka na koberec a volitelně na tvrdé podlahy nebo kluzáky. Mechanismus Balance s méně náročným rozsahem a s náklonem sedáku ve všech směrech simuluje sezení na balančním míči. Při sezení posilujete hluboké břišní svaly a je zajištěn správný sed, správné držení těla a správná funkce lymfatického systému. Po zajištění balančního pohybu systémem STOP & GO pak získáte klasickou synchronní židli vhodnou do domácí pracovny nebo kanceláře. Proto je židle vhodná i pro 24hod. provozy. Mechanismus je synchronní s blokací v různých pozicích a má boční váhovou regulaci. Posuv sedáku je spojen se systémem STOP & GO, který umožňuje různým výškám uživatele plné a správné využití systému balančního pohybu mechanismu a synchronního dynamického sedu. Komu je židle určena: – vhodná pro vyšší a těžší uživatele, pro všechny věkové kategorie – ideální pro aktivní používání balančního mechanismu při běžné každodenní kancelářské práci i v 24hodinových provozech DOPORUČENÍ: BALANČNÍ MECHANISMUS POUŽÍVEJTE 3 X DENNĚ PO 30 MIN.

Přibližná cena této židle/křesla (PEŠKA Zdravotní balanční židle REFLEX BALANCE XL od značky PEŠKA) je 19900 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 28 kg,
  2. Područníky: ano již v ceně,
  3. Hloubka: 48-56 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně