PEŠKA Zdravotní balanční židle ALEX BALANCE

8 000 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

zdravotní balanční židle ALEX BALANCE Zdravotní balanční ergonomická židle simuluje sezení na balančním míči s možností blokace balančního pohybu systémem STOP&GO (za příplatek). Po zajištění balančního pohybu tak získáte pracovní židli vhodnou do kanceláře, nebo domácí pracovny. Ekonomicky výhodná balanční židle v klasickém designu pro širokou škálu uživatelů. Mechanismus BALANCE s méně náročným balančním rozsahem, balanční pohyb pouze sedáku, pomocí asynchronního mechanismu lze měnit nezávisle sklon sedáku a sklon opěráku. Čalouněný ergonomicky tvarovaný sedák, ergonomicky tvarovaný opěrák výškově stavitelný „Up-Down“, plynový píst k nastavení výšky sedu, černý plastový kříž, kolečka na koberec. Volitelné příslušenství: – STOP&GO mechanismus, který umožňuje uzamčení balančního pohybu – výškově stavitelné područky Lite – vzduchová bederní regulace – posuv sedáku směrem vpřed a vzad – kruhová výškově stavitelná opora nohou (vhodné pro uživatele s menší postavou ) – kovový kříž, měkčená kolečka, kluzáky Komu je židle určena: – vhodná i pro věkově starší uživatele – ideální pro krátkodobou kancelářskou práci s aktivním použitím balančního systému – pro dlouhodobé sezení varianta doplněná systémem STOP&GO Doporučená doba sezení na balančním mechanismu je 3x denně 30 minut.

Přibližná cena této židle/křesla (PEŠKA Zdravotní balanční židle ALEX BALANCE od značky PEŠKA) je 8000 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 15 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: 46 cm (hloubka sedáku),
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně