MAYER Rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE 2428 A3 53

5 711 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE 2428 A3 53

Víte, jaký je nejzásadnější rozdíl mezi dítětem a dospělým? Je to jednoduché – dítě roste! Proto tedy potřebuje rostoucí nábytek. Kvalitní rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE se přizpůsobí Vašemu dítěti od 4 – 18 let od výšky 110 cm do 180 cm při maximálním zatížení do 100kg.

U židle lze nastavovat samostatně výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky.

Kostra a kříž jsou stříbrné perleťové, ramena kříže jsou navíc vybavena umělohmotnými kryty proti oděru a poškození nábytku, kolečka univerzální pro koberce i tvrdé podlahy.

Rostoucí židle se nastavuje posuvem opěradla od sedadla směrem dozadu a posuvem opěradla směrem nahoru (viz. animace u obrázku zeleno-šedé židle).

ACTIKID A3 SMILE patří mezi to nejlepší, co lze v dostupné cenové kategorii pro zdravé sezení Vašich dětí pořídit. Kombinuje to nejlepší z židlí ACTIKID a FREAKY. Má moderní a příjemné linie zvýrazněné kombinovaným čalouněním evokujícím úsměv.

Z původního Actikidu převzal unikátní rostoucí konstrukci a zcela nový ergonomický tvar zádové opěrky podporující zdravé bederní prohnutí, z Freaky zase prvotřídní a elegantní kříž.

Součástí standardního provedení dětské rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy s automatickou bezpečnostní brzdou. Nezatížená kolečka se netočí a chrání tím vše v okolí židle.
Samostatně lze nastavovat výšku sezení, hloubku sezení a výšku zádové opěrky.

2428 A3 53 – kombinace zelená a šedá síťovina

K židli lze přikoupit výškově stavitelný kruh na nohy, který obsahuje vyšší píst (VPK). Jedná se o ideální řešení v případě, kdy dítě zatím nedosáhne na zem. Výška sedáku při použití VPK je 44-57 cm.

Přibližná cena této židle/křesla (MAYER Rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE 2428 A3 53 od značky MAYER) je 5541 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 12 kg,
  2. Područníky: ne,
  3. Hloubka: 27 – 40 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně