LD SEATING židle WEB OMEGA 410-SYQ

8 216 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle celočalouněná, synchronní mechanika SYQ s bočím rychlonastavením tuhosti. – vysoký opěrák celočalouněný – synchronní mechanika SYQ s bočním rychlonastavením tuhosti – posuvný sedák – plynový píst – kříž nylon černý – kolečka 60 mm Cena bez područek. Za příplatek: výškové nastavení opěráku systémem UP&DOWN (volitelné). Čalounění: jednobarevné nebo dvoubarevné Materiál: barva sedáku Materiál 2: barva opěráku Lze kombinovat pouze barvy stejné látky. Mechanika SYQ: je synchronní mechanika s bočním rychlonastavením odporu opěráku pomocí „hrušky“ na pravé straně. Jejím pootočením se odpor opěráku zvýší, nebo sníží v rozpětí sedmi stupňů/kroků. Na pravé straně je dále k nalezení páka výškového nastavení sedáku. Levá „hruška“ slouží k aretaci opěráku v pěti pozicích. Součástí mechaniky SYQ je hloubkově nastavitelný sedák, posuv je zajištěn pomocí skrytého „tlačítka“ na pravé straně sedáku. Opěradlo židle je tvarované s důrazem na křivku lidské páteře. Její předností je flexibilita čalounění a tím schopnost přizpůsobit se různým uživatelům. Židle je zosobněním dynamiky, lehkosti, přívětivosti i důvěry. Je ozdobou i nástrojem.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING židle WEB OMEGA 410-SYQ od značky LD SEATING) je 7780 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 18 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: 66 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně