LD SEATING židle WEB OMEGA 405-SY

6 449 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle, synchronní mechanika SY. – vysoký opěrák celočalouněný samonosnou síťovinou Goyal – sedák čalouněný v látce – synchronní mechanika SY s nastavením tuhosti opěradla – posuvný sedák – plynový píst – kříž nylonový černý – kolečka 60 mm Cena bez područek Synchronní mechanika SY: zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení synchronního pohybu sedáku a opěradla nebo zablokování sklonu opěradla ve čtyřech nebo pěti pozicích. Opěradlo židle je tvarované s důrazem na křivku lidské páteře. Její předností je flexibilita čalounění a tím schopnost přizpůsobit se různým uživatelům. Židle splňuje všechna v současnosti platná ergonomická kritéria. Dokonalou ergonomii a symbiózu s pohybem uživatele zabezpečuje k tomuto účelu zkonstruovaný synchronní mechanismus.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING židle WEB OMEGA 405-SY od značky LD SEATING) je 6328 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 18 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: sedáku 44 cm, židle 64 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně