LD SEATING židle STORM 550-N2 SYS

12 318 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle s vysokým opěrákem. – výškově stavitelná opěrka hlavy – synchronní mechanika SYS s bočním nastavením tuhosti – posuvný sedák – hliníkový držák zad-N2 v barvě hliník – kříž nylon černý – kolečka 60 mm – plynový píst Cena bez područek Elegantně tvarované opěradlo je připojeno k mechanismu židle efektivně provedeným a pevným hliníkovým dílem. Opěradlo je čalouněno samonosnou síťovinou a může být vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou. Samozřejmostí výbavy je možnost hloubkově nastavitelného sedáku. Mechanika SYS s bočním nastavením tuhosti zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele bočním otočným ovladačem a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení synchronního pohybu sedáku a opěradla nebo zablokování sklonu opěradla v 8 pozicích.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING židle STORM 550-N2 SYS od značky LD SEATING) je 12318 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 18 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek – viz příslušenství,
  3. Hloubka: 63 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně