LD SEATING židle LYRA NET 201-SYS

8 240 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle s hlavovou opěrkou a synchronní mechanikou SYS. – vysoký opěrák čalouněný do samonosné síťoviny NET v 6-ti barvách – nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN – nastavitelná hlavová opěrka – synchronní mechania SYS – plynový píst – kříž nylon černý – kolečka Cena bez područek. Opěrák: – výška: 55 cm – šířka: 44 cm Za příplatek: – područky – posuvný sedák – posuvný sedák s funkcí individuálního nastavení náklonu – bederní opěrka – hliníkové kříže – kolečka s měkkým povrchem nebo designové kolečka Židle LYRA NET poskytuje komfortní sezení vyhovující nejnáročnějším uživatelským požadavkům. Je vybavená synchronní mechanikou SYS, která zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele bočním otočným ovladačem a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení synchronního pohybu sedáku a opěradla nebo zablokování sklonu opěradla v 8 pozicích.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING židle LYRA NET 201-SYS od značky LD SEATING) je 8240 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 16 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: sedáku 42 cm, židle 65 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně