LD SEATING židle LYRA 232-SYS

5 627 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle: – opěrák střední – synchronní mechanika SYS s bočním nastavením tuhosti – nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN. Židli je možné vybavit nastavitelnou bederní opěrkou (viz. příslušenství). – kříž nylon černý – kolečka plastová na koberce – plynový píst Cena bez područek Materiál: látka na sedák Materiál 2: látka na opěrák Lze kombinovat pouze barvy stejné látky. Synchronní mechanismus SYS zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele bočním otočným ovladačem a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení synchronního pohybu sedáku a opěradla nebo zablokování sklonu opěradla v 8 pozicích. Židle LYRA je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele a přitom v sobě odrážela přivětivý a svěží desing. Židle je vybavena mnoha funkcemi, jež je možné nalézt pouze u židle vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který spolu s výškově stavitelným opěradlem a výškově stavitelnými područkami zabezpečuje správnou ergonomii sezení.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING židle LYRA 232-SYS od značky LD SEATING) je 5518 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 12 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek – viz příslušenství,
  3. Hloubka: 59 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně