LD SEATING Platová konferenční židle DREAM 110-N1 plast, kostra černá

2 178 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Konferenční plastová židle stohovatelná, kostra černá. – kostra ocelová čtyřnohá v barvě N1 černá – černé krycí plasty sedáku a opěráku – černé záslepky zádového uchycení opěráku – bez područek – kluzáky Provedení: – plastový sedák a opěrák v 6-ti barvách – za příplatek nehořlavé provedení plastů v barvě modré nebo černé Za příplatek: – kostra s kolečky, kostra v barvě N1, typ koleček RM60 Soft – černé spojky do řad na židli bez područek (pro spojení židlí do řad musí být každá jednotlivá židle vybavená vestavěnými spojkami SR již z výroby, dodatečná montáž není možná) – vozík pro snadnější manipulaci a přemisťování židlí Dream – kluzáky s měkkým povrchem Série Dream je jedinečná širokou paletou modelů a jejich vysokou estetickou a užitnou hodnotou. Obrázek je ilustrační. Uvedená cena je za židli s černou kostrou.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING Platová konferenční židle DREAM 110-N1 plast, kostra černá od značky LD SEATING) je 2021 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 5.5 kg,
  2. Područníky: ne,
  3. Hloubka: sedáku 42 cm, židle 52 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně