LD SEATING Konferenční židle TWIST 251-N2, kostra hliník

6 885 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Konferenční židle s čalouněným sedákem, područkami, stohovatelná, kostra šedá. – područky s dřevěnými krytkami – kostra ocelová čtyřnohá v barvě N2 efekt hliník – korpus bukový nebo laminátový – čalouněný panel sedáku (viz materiál) – kluzáky na koberec Provedení: – korpus bukový, odstín natural V1 – korpus laminátový LZL – zebrano světlé, LZD – zebrano tmavé, LCH – dezén buk v odstínu tmavá čokoláda Za příplatek korpus bukový mořený v odstínech V2 bříza, V4 buk pařený, V5 ořech světlý, V6 ořech tmavý, V8 třešeň, V10 wenge, V50 černá, min. počet 10 kusů, příplatek za kus. Možnost dodání korpusu v surovém stavu (bez povrchové úpravy). Provedení povrchu s lamináty Zebrano-světlé, Zebrano tmavé a dezén v odstínu tmavá čokoláda je nejen efektní, ale i vysoce praktické a odolné. Bonusem je také velmi jednoduchá údržba povrchu, který je odolný vůči poškrábání i tekutinám. Židle Twist jsou stohovalelné a také pomoci jednoduchých a funkčních spojek je možné utvářet i řady sezení. Twist je souhra dřeva, kovu a přitažlivého designu. Korpus je tvarovaný tak, aby se sezení pro Vás stalo velmi příjemným. Židle je určena pro širokou škálu interiéru jako kanceláře, kantýny, konferenční místnosti a sály, restaurace, relaxační či čekací místnosti nebo kuchyně a jídelny.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING Konferenční židle TWIST 251-N2, kostra hliník od značky LD SEATING) je 6014 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 6.5 kg,
  2. Područníky: ano již v ceně,
  3. Hloubka: sedáku 40 cm, židle 50 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně