LD SEATING Kancelářská židle WEB OMEGA 405-SYQ

7 333 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle, synchronní mechanika SYQ s bočím rychlonastavením tuhosti. – vysoký opěrák celočalouněný samonosnou síťovinou Goyal – sedák čalouněný v látce – synchronní mechanika SYQ s rychlonastavením tuhosti – posuvný sedák – plynový píst – kříž nylonový černý – kolečka 60 mm Cena bez područek Mechanika SYQ: je synchronní mechanika s bočním rychlonastavením odporu opěráku pomocí „hrušky“ na pravé straně. Jejím pootočením se odpor opěráku zvýší, nebo sníží v rozpětí sedmi stupňů/kroků. Na pravé straně je dále k nalezení páka výškového nastavení sedáku. Levá „hruška“ slouží k aretaci opěráku v pěti pozicích. Součástí mechaniky SYQ je hloubkově nastavitelný sedák, posuv je zajištěn pomocí skrytého „tlačítka“ na pravé straně sedáku. Opěradlo židle je tvarované s důrazem na křivku lidské páteře. Její předností je flexibilita čalounění a tím schopnost přizpůsobit se různým uživatelům.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING Kancelářská židle WEB OMEGA 405-SYQ od značky LD SEATING) je 6945 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 18 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: sedáku 44 cm, židle 64 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně