LD SEATING Kancelářská židle LYRA 235-AT – automat

5 276 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská židle: – opěrák vysoký – synchronní mechanika AT – automatické nastavení tuhosti – nastavení výšky opěráku systémem UP-DOWN. Židli je možné vybavit nastavitelnou bederní opěrkou (viz. příslušenství). – kříž nylon černý – kolečka plastová na koberce – plynový píst Cena bez područek Možnost jednobarevného nebo dvoubarevného provedení: Materiál: barva sedáku Materiál 2: barva opěráku Synchronní mechanika AT zajišťuje velmi dobrou ergonomii sezení. Pohyb je odvozen od synchronního pohybu opěradla a sedáku židle. Hlavním rysem mechaniky AT je automatické nastavení tuhosti dle hmotnosti uživatele, kterou lze jemně doladit otočným prvkem umístěným ve spodní části mechaniky. „Jednoduše řečeno, že mechanismus odhadne hmotnost uživatele a dle toho sám nastaví tuhost mechanismu“. Židle LYRA je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele a přitom v sobě odrážela přivětivý a svěží desing. Židle je vybavena mnoha funkcemi, jež je možné nalézt pouze u židle vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který spolu s výškově stavitelným opěradlem a výškově stavitelnými područkami zabezpečuje správnou ergonomii sezení.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING Kancelářská židle LYRA 235-AT – automat od značky LD SEATING) je 5167 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 16 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek – viz příslušenství,
  3. Hloubka: 59 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně