LD SEATING Kancelářská židle LASER 690 SYS

8 059 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kancelářská ergonomická židle se středně vysokým opěrákem – opěrák střední, výškově nastavitelný – sedák střední – výškově a úhlově nastavitelná hlavová opěrka celočalouněná – synchronní mechanika SYS s bočním nastavením tuhosti opěradla – kříž nylon černý – kolečka 60 mm – plynový píst Cena bez područek. Design židle i její funkční vybavenost může být významně ovlivněná volbou područek. Nabídka područek pro Laser je skutečně široká: – výškově stavitelné područky BR-207 – výškově stavitelné područky BR-209 s měkkými PU loketníky – 3D nastavitelné područky BR-210 s měkkými PU loketníky (nastavitelné do výšky, šířky, hloubky) – výškově a šířkově nastavitelné područky BR-540 – výškově, šířkově a hloubkově nastavitelné područky BR-550 s možností natočení polyuretanových loketníků – zajímavý design židlí nabízí použití elegantních pevných područek BR-450 vyrobených z leštěného hliníku Opěrák: – výška: 53-60 cm – šířka: 48 cm Za příplatek: – posuvný sedák – posuvný sedák s funkcí individuálního nastavení náklonu – vzduchová hloubkově stavitelná bederní opěrka – područky – hliníkové kříže Židle Laser je navržená jako sezení pro jakýkoliv interiér nebo uživatele v zajímavém a času odolávajícím designu. Elegance, praktičnost, komfort, výborná ergonomie a možnost doladění židle dle své vlastní potřeby volitelnými doplňky – to je charakteristika kolekce Laser.

Přibližná cena této židle/křesla (LD SEATING Kancelářská židle LASER 690 SYS od značky LD SEATING) je 8059 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 22 kg,
  2. Područníky: ano za příplatek,
  3. Hloubka: sedáku 44-50 cm, židle 64 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně