Zpět na Barové židle

L.A. Bernkop Barová židle ISABELA 363771

3 657 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Barová židle ISABELA 363771

Elegantní barová židle ISABELA 363771 od tradičního českého výrobce  L.A. Bernkop 1883, který je jedním z nejstarších výrobců nábytku z ohýbaného bukového dřeva. Vyznačuje se vkusným provedením s jasnými liniemi a příjemným komfortem při sezení. Kombinace umělecko-řemeslné tvorby a dokonalého dílenského zpracování činí tuto židli výjimečnou a nepřehlédnutelnou. Je ideální volbou nejen do domácnosti, ale díky svému kvalitnímu zpracování také do zátěžových provozů jako jsou restaurace, kavárny, či kluby.

 

barová židle Isabela 363771 LA Bernkop masiv buk

Klíčové vlastnosti barové židle ISABELA 363771:
– kombinace masivního bukového dřeva a potahové látky
– záruka 24 měsíců
– nosnost 120 kg

– tradiční, elegantní provedení
– široká škála uplatnění

Barová židle ISABELA 363771 je kvalitní, odolná židle, ve které se dokonale snoubí materiál, technologie, tvar a estetika. Stabilní konstrukce je vyrobena z masivního buku. Sedací a opěrná část je potažena buď koženkou, látkou, nebo pravou kůží. Samozřejmostí je výběr široké škály látek a moření dřeva dle vlastního přání. Příjemně tvarované opěradlo a široký, pohodlný sedák poskytují komfort při sezení.

Shrnutí:
V této krásné barové židli se budete cítit velice příjemně a díky svému vzhledu a výjimečnému zpracování bude dokonalým doplňkem v interiéru.

Způsob balení:
Židle váží 7,2 kg a je dodávána vcelku.

Přibližná cena této židle/křesla (L.A. Bernkop Barová židle ISABELA 363771 od značky L.A. Bernkop) je 3657 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. Hmotnost: 7.2 kg,
  2. Područníky: ne,
  3. Hloubka: 42 cm,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně