Zpět na Nábytek

kontejner ALFA 500, centrální zámek

5 711 

Chcete znát více fotek/parametrů o této židličce/křeslu ()? Další detaily najdete níže, nebo proklikem na tohle tlačítko:

Do obchodu »

Popis

Kontejner Alfa 500 ve čtyřech barevných variantách dezénů, pohledová záda, stříbrné kovové úchytky, centrální zámek je u všech zásuvek. Rozměr 44,3 x 60 cm, výška 50 cm. Kontejner Alfa 500 je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky tloušťky 18 mm. Záda jsou pohledová – z laminované dřevotřísky tl. 8 mm. Korpus je opatřen ABS hranou tl. 1 mm. Kontejner je osazen na plastových nábytkových kolečkách. Kontejner Alfa 500 má zásuvky vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky tloušťky 18 mm a jsou opatřeny ABS hranou tl. 2 mm. Korpusy standardních zásuvek jsou kovové, tužkovník je plastový. Kontejner je vybaven blokací současného otevření více zásuvek jako ochrana proti jeho převrácení. V kontejneru jsou plastové příčky v zásuvkách a lze změnit jejich vnitřní organizaci. Zámek je centrální pro všechny zásuvky. Ekologicky šetrný český výrobek.

 


Přibližná cena této židle/křesla (kontejner ALFA 500, centrální zámek od značky ALFA) je 5288 Kč (cena je s DPH) : více o produktu tady

Proč zvolit právě Kancelarskezidle.com jako e-shop s židlemi:

  1. je na českém trhu více jak 23 let,
  2. má jeden z nejširších sortimentů židlí v ČR,
  3. má dopravu zdarma u většiny zboží v hodnotě nad 800 Kč.

Další detaily a parametry produktu:

  1. : ,
  2. : ,
  3. : ,
  4. Více informací najdete zde.

Další fotky (pro více fotek a parametrů klikněte):

 - výhodně